W jaki sposób dostarczymy Ci zakupioną wycieczkę?

Wycieczki na stronie Questingo zawierają gotowy scenariusz zwiedzania danej miejscowości. Po zakupie konkretnej wycieczki, na Twojego maila przyjdzie jednorazowy, unikatowy kod, umożliwiający dodanie kampanii turystycznej w aplikacji Aribo.

Wycieczki nie mają wyznaczonych konkretnych godzin rozpoczęcia i zakończenia zwiedzania – zwiedzaj jak chcesz! Ty decydujesz kiedy przystąpić do zabawy z Questingo.

Lista kroków dołączenia do Ekscytującej wycieczki

Po pozytywnym zweryfikowaniu Twojej płatności, otrzymasz drogą mailową, na wskazany podczas procesu zamawiania wycieczki adres mailowy, unikalny, jednorazowy kod zakupionej wycieczki. W tym mailu dostarczymy Ci również szczegółową instrukcje dodania tej kampanii w aplikacji mobilnej Aribo.

Otrzymałeś kod? Cudownie - oto lista kroków dodania zakupionej wycieczki:

Pobierz aplikację

Pobierz i zainstaluj mobilną aplikację Aribo, dostępnej w Google Play oraz App Store 

URUCHOM APLIKACJĘ

Po zainstalowaniu aplikacji uruchom ją. Pojawi się komunikat z prośbą o nadanie pozwoleń – zezwól na nie aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności aplikacji. Pamiętaj aby włączyć Wifi/Dane mobilne. 

Utwórz konto

Kliknij w przycisk w dolnej części ekranu „Create one” aby utworzyć nowe konto w aplikacji

Główny ekran aplikacji

W głównym panelu aplikacji po zalogowaniu będą widoczne w przyszłości wycieczki, kampanie w których będziesz lub już brałeś udział. Klikając pomarańczowy przycisk w prawym dolnym rogu a następnie „Add campaign” będziesz mógł dołączyć do nowej kampanii. 

Dodaj wycieczkę

Wybierz dogodny termin zwiedzania, dodaj kampanię dzięki otrzymanemu unikalnemu kodowi i ruszaj w podróż z Questingo! Aby dodać zakupioną wycieczkę wpisz jej identyfikator w miejsce „Code” lub zeskanuj kod QR, otrzymany w mailu.

Zacznij przygodę

Kampania została dodana – teraz klikając w przycisk „Play” możesz dołączyć do ciekawej rozgrywki i zwiedzać wspaniałe miejsca z Twoim interaktywnym, wirtualnym przewodnikiem.

Za mało informacji?

Pełna instrukcja instalacji i dodawania wycieczek dostępna jest na stronie Aribo pod linkiem: 

Termin ważności

Otrzymałeś drogą mailową unikalny kod zakupionej wycieczki? Jest on ważny przez okres 3 miesięcy od daty zakupu. W tym czasie można go użyć dokładnie jeden raz. Po upłynięciu 3 miesięcy, niewykorzystany kod zostanie zdezaktywowany (bez możliwości zwrotu pieniędzy).

Życzymy Państwu ciekawej i owocnej podróży!