Dołącz do ekscytujących wycieczek z wirtualnym przewodnikiem Questingo.

Wystarczy Ci smartphone z dostępem do Internetu!

O nas

Questingo to platforma internetowa, na której możesz zakupić ekscytujące wycieczki z wirtualnym przewodnikiem. Wystarczy Ci smartphone z dostępem do Internetu! Po zakupie, Questingo oprowadzi Cię podczas niezwykłej wycieczki - na ekranie Twojego urządzenia mobilnego! 

Nowa forma zwiedzania

Zwiedzaj miejscowości z interaktywnym przewodnikiem we własnym tempie – świetnie się przy tym bawiąc! Od teraz możesz podróżować „na własną rękę”, oglądaj piękne miejsca i zabytki, poznawaj kulturę – a my zajmiemy się oprowadzaniem. Dzięki współpracy z firmą Aribo, która dostarcza nam aplikację – możesz podróżować w całkiem nowy sposób. Wskażemy Ci w jakie miejsca powinieneś się udać, przedstawimy ciekawostki i sprawimy, że zwiedzanie stanie się ciekawą przygodą na miarę XXI wieku!

Dlaczego Questingo?

Zwiedzaj we własnym tempie

Bez pośpiechu grupy i przewodnika. Badaj jak piękny jest świat tak jak sam chcesz. W naszych wycieczkach z interaktywnym przewodnikiem nie ma ograniczeń czasowych.

Gotowe scenariusze

Wycieczki na stronie Questingo zawierają gotowy scenariusz zwiedzania danej miejscowości. Po zakupie konkretnej wycieczki, na Twojego maila przyjdzie jednorazowy, unikatowy kod, umożliwiający dodanie kampanii turystycznej w aplikacji Aribo.

Zwiedzaj jak chcesz

Zakupione wycieczki odbywają się w konkretnych miejscach, które zostaną wskazane uczestnikowi w ich opisie. Wycieczki nie mają wyznaczonych konkretnych godzin rozpoczęcia i zakończenia zwiedzania – zwiedzaj jak chcesz! Ty decydujesz kiedy przystąpić do zabawy z Questingo.

Poznawaj świat na własnych zasadach

Razem z interaktywnym przewodnikiem podczas ekscytujących wycieczek. Questingo oferuje wycieczki rodzinne (zwiedzaj wspólnie z bliskimi, osoba dowodząca grupą będzie mogła dodać na swoje urządzenie mobilne kampanie w aplikacji Aribo i wspólnie poprowadzić resztę drużyny na przygodę) oraz wycieczki, gry miejskie (poznawaj historię i ciekawostki podczas zwiedzania z interaktywnym przewodnikiem)

Przemień nudne zwiedzanie, w realną rozgrywkę z Questingo